My víme, co Vaše zahrada potřebuje.

Údržba zahrad

 

Péče o zahrady rodinných domů je dnes pilířem činnosti naší pracovní skupiny zabývající se servisem zahrad a údržbou zeleně. 
Lidé si dnes stále více váží svého času, který raději než neodborným způsobem zasahovat do svého domu a zahrady věnují odpočinku, nebo práci, které rozumí a která jim přináší odpovídající příjem. Proto již neplatí, že najímat si pro péči o svou zahradu odbornou firmu je pouze výsadou lidí s nejvyššími příjmy. Zahrady u domů také přestávají mít jen hospodářský význam, kdy byly zpravidla zásobárnou ovoce a zeleniny, často neprakticky řešené bez nápadu a estetického významu. Tyto skutečnosti nás přesvědčily o tom, že je třeba se právě na soukromé zahrady zaměřit, abychom byly připraveni na zvýšenou poptávku na trhu. 
Provádíme jak kompletní servis zahrad, vč.exklusivní péče o trávníky, tak jen jednotlivé činnosti v této oblasti – dle objednávky zákazníka. Servis zahrad, který nabízíme svým zákazníkům jsou např. tyto činnosti :

- Hnojení a přihnojování stromů, keřů a rostlin
- Komplexní péče o trávníky (vertikutace, aerifikace, top dresing, hnojení, kosení atd.) 
- Zmlazovací, prosvětlovací, zdravotní, či výchovné řezy dřevin 
- Řez a tvarování živých plotů 
- Přesazování, dělení, či dosazování stávajících rostlin 
- Diagnostika a likvidace chorob a škůdců zahradních porostů 
- Chemická i mechanická likvidace nežádoucích plevelů 
- Doplňování mulčovací kůry v záhonech 
- Likvidace mechů a nežádoucích rostlin v dlažbě, chodnících a zpevněných plochách 
- Výsadba letniček, cibulovin a sezóních rostlin 
- a další dle přání zákazníka…

Servis provádíme jak na zahradách realizovaných naší firmou, tak u zákazníků, kteří si přejí udržovat své již hotové zahrady, či zkulturnit starší a zanedbané prostředí u svého obydlí.